Beyaz Eşya Servis Merkezi

Uzmanlık Alanımız Beyaz Eşya Servisi Tüketici tercihlerinin ön planda tutulması, gelişmiş pazarlama teknikleri ve iyi işleyen servis yapısı ihracattaki büyük başarının temelini oluşturuyor. SERVIS ASIA Goldstar Servisi elektrikli ev aletlerinin montajını, bakım ve onarım yaparak, bu konuda son derece titiz bir şekilde çalışıyoruz. elektrikli eşya servisi konusunda İstanbul ve çevresinde birçok kişinin ilk tercihi olan firmayız. Tecrübeli şekilde sunduğumuz, 1 yıl garantili hizmetlerimiz sayesinde her zaman müşterilerimizi memnun bırakıyoruz.

Beyaz Eşya Servis Merkezi

Goldstar Servisi Servis Asia olarak eşyalarınız yüzünden yaşamış olduğunuz sorunlar için güven, kaliteli işçilik, tamir ayrıca aynı gün servis hizmeti sunuyoruz. Haftada yedi gün yirmi dört saat kesintisiz hizmet veriyoruz. İstanbul bölgesinde uzun yıllardır çalışmaktayız. Profesyonel iş ahlakı ile tüm soru ve düşüncelerinizi baza alarak çalışma rotası belirliyor ve gerekeni yapıyoruz.

Hızlı yaşamın getirdiği zaman kısıtına yönelik yeni koşullar tüketicinin beyaz eşya tercihlerine de direk olarak etki etmektedir. Yüksek hacimli ve tazelik süresini uzatan özelliklere sahip Goldstar buz dolapları haftada bir alışveriş yapma şansına sahip olan, sayıları gün geçtikçe artan ailelerin tercihi olmuştur. Benzer şekilde çamaşır alınmalarındaki yıkama kapasiteleri her geçen yıl artmış, kurutma marinalarına talep yükselmiş, bulaşık alınmalarındaki hızlı yıkama fonksiyonlu ürünler öne çıkmıştır.

Servis Asia

Eşyalarınız zamanla deforme olabilir, bunun sonucunda ceşitli arızalar ortaya çıkabilir. Böyle bir durumda ihityacınız olan tek şey güvenilir olan servistir. İşimizin arkasında durarak sizlere güven aşılamaktayız. Sizler de beyaz eşyalarınızın profesyonel şekilde onarılmasını isterseniz bizlere ulaşın, güvenli hizmetin rahatlığına kavuşun!
İstanbul SERVIS ASIA olarak Goldstar beyaz eşyalar için garantili teknik servis hizmeti vermekteyiz. Vermiş olduğumuz hizmetleriçin konusunda uzman ekiplerimizi size yönlendiriyoruz.

İstanbul ilçesi İstanbul içinde en bilinen, tercih edilen adreslerden olan SERVIS ASIA  beyaz eşya servisi konusunda sizlere anında yardımcı oluyoruz. Kusursuz işçilik ve uygun fiyatlara onarım desteği almak isteğiniz şirketimizi arayabilirsiniz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalı

Bir cevap yazın

  1. Beyaz Eşya Servis Merkezi Beyaz Eşya Servis Merkezi için yorumda bulun

    Beyaz Eşya Servis Merkezi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Beyaz Eşya Servis Merkezi için ilk yorumu yapabilirsin.